O neuroedukacji

Neuroedukacja jest polską firmą ekspercką powołaną w 1991 roku, aby służyć ludziom i organizacjom w osiąganiu pożądanych rezultatów w sferze rozwoju indywidualnego oraz organizacyjnego. Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnią praktyką w opracowywaniu i wdrażaniu systemowych zmian zwiększających efektywność operacyjną i sprzedażową oraz efektywność zarządzania zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwach.

Początkowo Neuroedukacja była głównie szkołą NLP (Neurolingwistycznego Programowania). Pierwsza w Polsce regularnie kształciła pedagogów, psychologów i terapeutów propagując najlepsze zastosowania tej metody i wydając certyfikaty na poziomie Praktyka, Mistrza i Trenera. Oferowała także szkolenia aplikacyjne, czyli zastosowania NLP, m.in. w terapii i biznesie oraz szkołę przyspieszonego uczenia języka angielskiego. Wielu uznanych dzisiaj coachów, trenerów grupowych, właścicieli firm szkoleniowych było uczniami Neuroedukacji.

W 1995 roku Neuroedukacja została zaproszona do współpracy przez organizacje biznesowe. Wchodzenie w ten nowy świat odbywało się stopniowo i organicznie. Najpierw w postaci szkoleń z zakresu komunikacji i sprzedaży, później warsztatów rozwiązywania konfliktów, aż po mediacje wewnętrzne i moderowane spotkania zarządów. Dzięki zbudowanemu wcześniej zaufaniu byliśmy zapraszani do realizacji coraz bardziej złożonych i systemowych projektów. Poznaliśmy w praktyce, jak działają firmy polskie oraz duże organizacje międzynarodowe. Wyzwania, które stawiał nam świat biznesu, problemy, które musieliśmy rozwiązać oraz lekcje, które musieliśmy odrobić, były inspiracją do ciągłego uczenia się. Jednocześnie, jako niepubliczna placówka oświatowa kontynuowaliśmy działalność edukacyjną i szkoleniową w zakresie NLP, nieustannie pracując na dobrą renomę naszej firmy.

Łącząc nasz know how stworzony na bazie wiedzy i doświadczenia na temat struktury efektywnego działania z możliwością współpracy z doskonałymi sprzedawcami, managerami na różnych szczeblach zarządzania i zarządami firm, stworzyliśmy i pomogliśmy wdrożyć wiele unikatowych programów. W szczególności Sprzedaż Strategiczna Navigator? został z sukcesem zrealizowany w wielu organizacjach działających w Polsce i za granicą.

Aktualnie, Neuroedukacja to zespół nFactor, który tworzą godni zaufania eksperci, doświadczeni praktycy, mający na swoim koncie wiele udanych wdrożeń projektów w swoich dziedzinach. Neuroedukacja bierze udział w międzynarodowym projekcie Changing Employment, skupiającym najbardziej postępowych naukowców w dziedzinie socjologii i uniwersytety w Europie. Na zaproszenie Neuroedukacji Robert Dilts ? znany na świecie trener oraz autor, a także Stephen Gilligan ? wybitny terapeuta, goszczą w Polsce ze swoimi warsztatami. Dzięki naszej inspiracji i zachęcie powstaje Association for Generative Change, skupiające osoby oraz ośrodki szkoleniowe na całym świecie, tworząc społeczność, której zależy na tym, by świat stawał się coraz lepszym miejscem dla wszystkich.

Neuroedukacja obchodzi wkrótce 25 urodziny. Niewielu firmom udaje się istnieć nieprzerwanie przez tak długi czas. To dla nas powód do wielkiej radości i dumy. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie i klienci cieszą się razem z nami.

Oferujemy:

  • Prowadzimy badania, konsultacje i warsztaty z kadrą zarządzającą mające na celu zdiagnozowanie stanu aktualnego i wypracowanie wizji zmiany funkcjonowania przedsiębiorstwa w danym obszarze,
  • Opracowujemy kompleksowe strategie, projektujemy całe systemy zarządzania oraz dostarczamy odpowiednie modele i narzędzia potrzebne managerom, do skutecznego wdrożenia pożądanych zmian,
  • Wspieramy managerów we wdrażaniu oraz utrwalaniu oczekiwanych efektów poprzez indywidualne konsultacje lub coachingi, warsztaty tematyczne, treningi umiejętności, konieczne szkolenia dla kadry zarządzającej oraz pracowników, a także monitoring i badanie efektów wprowadzonych zmian w dłuższym okresie,
  • To, co nas wyróżnia to systemowe, etyczne, podejście do przeprowadzania zmian w organizacjach i zespołach.

 

Comment ( 1 )

  1. / ReplyBusiness
    I enjoy the formatting of one's post. The headers and bold text ensure it is a simple read.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>